Ankieta KOWR

31.10.2019, 09:54, Barbara Szulich, Piotr Kacprzycki

Szanowni Państwo!

OT KOWR w Olsztynie zwraca się do Państwa z prośbą o wypełnienie elektronicznej Ankiety oceniającej działania promocyjne „Program dla szkół” w roku szkolnym 2018/2019

 

http://www.kowr.gov.pl/ankieta/5

 

„Program dla szkół”

Jak co roku nasza szkoła przystąpiła do Programu, dzięki któremu uczniowie otrzymują co najmniej 3 razy w tygodniu świeże owoce i warzywa oraz soki/przeciery owocowe (przygotowane do bezpośredniego spożycia), a także produkty mleczne. Dzieci mogą otrzymać bezpłatnie: jabłka, gruszki, śliwki (w I semestrze), truskawki (w II semestrze), soki owocowe/ przeciery owocowe/ zagęszczone przeciery owocowe, marchewki, rzodkiewki, papryka słodka (w I semestrze), kalarepę, pomidorki, mleko białe, serki twarogowe, jogurty i kefiry naturalne.


Aby skutecznie i trwale ukształtować nawyki żywieniowe - dzieci nie tylko otrzymują porcje owoców i warzyw oraz mleka i produktów mlecznych, ale również uczestniczą w działaniach edukacyjnych, informujących o zaletach spożywania tych produktów. Działania te obejmują edukację z zakresu zasad zdrowego żywienia, pochodzenia i uprawy owoców i warzyw oraz produkcji produktów mlecznych, przeciwdziałania marnotrawieniu żywności.

 
« Wstecz


Dyskusja: "Ankieta KOWR"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze