Bal Karnawałowy 2020

12.01.2020, 18:49, Barbara Szulich, Piotr Kacprzycki

 

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, która dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia.
W środę 8 stycznia w przedszkolu i klasach I – II w Biedaszkach odbył się Bal Karnawałowy.


Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Jedne dzieci wchodziły do sal już w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby i reklamówki. Opowiadaniom, dyskusjom i wzajemnemu podziwianiu nie było końca. Po śniadaniu wszyscy gotowi do zabawy, rozpoczęli bal. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Grupę Animacyjną z Reszla, która zachęcała wszystkich do tańca.
W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków przygotowanych przez rodziców. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

 

Anna Kołakowska

 
« Wstecz


Dyskusja: "Bal Karnawałowy 2020"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze