Cyrk "Szok" w naszej szkole

23.05.2018, 12:02, Barbara Szulich, Piotr Kacprzycki

 

Dnia 22 maja zawitał do nas cyrk "Szok". Jak się okazało, nazwa odpowiadała rzeczywistości, gdyż artyści wprawili w zachwyt zebraną publiczność - przedszkolaków i uczniów. Dzieci bawiły się świetnie, oglądając magiczne sztuczki oraz popisy akrobatyczne.


Niektórzy nasi uczniowie byli nie tylko widzami, ale i próbowali swych talentów cyrkowych włączając się czynnie do zabawy Pełni zapału próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogólną radość. Zapierającą dech w piersiach była chwila, gdy artystka pojawiła się z wężem i wyszła do publiczności, aby każdy mógł go dotknąć. Uczniowie podziękowali artystom za występ gromkimi brawami, a artyści obiecali, że jeszcze nas odwiedzą.
 

 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Cyrk "Szok" w naszej szkole"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze