Gminny Konkurs Ekologiczny

09.05.2018, 08:22, Dorota Rozbicka, Piotr Kacprzycki

Dnia 27 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Kruszewcu odbył się XV Gminny Konkurs Ekologiczny ,,Świat wokół nas” klas III. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy trzeciej, których przygotowywała pani Ksenia Góźdź.

 


Uczennica Gabriela Zalewska znalazła się wśród pięciu laureatów. Uczestnikami konkursu byli również Aleksander Grząślewicz i Paweł Waszkiewicz. Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. Członkami Gminnej Komisji Konkursowej byli: Inspektor Oświaty Pani Anna Abramowicz, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kruszewcu Pan Jerzy Prószyński, nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej Katarzyna Łopacka, Anna Czubaszek i Lilla Duczek. Cieszymy się, że kształtujemy świadomość ekologiczną i rozwijamy zainteresowania przyrodnicze naszych uczniów.

 

Lilla Duczek

zdj. SP w Kruszewcu

 

 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Gminny Konkurs Ekologiczny"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze