Karnawałowy bal przebierańców

18.01.2018, 10:14, Dorota Rozbicka, Piotr Kacprzycki

 

Do najważniejszych tradycji karnawałowych należą zabawy i bale. By tradycji stało się zadość, również w naszej szkole odbył się 18 stycznia 2018r. karnawałowy bal przebierańców dla dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas II-III i IV-VII. Starannie przygotowane przez rodziców i dzieci fantazyjne stroje ubarwiły szkolny hol. Uczniowie chętnie bawili się na udekorowanym kolorowymi balonami i serpentynami parkiecie.


 

 

Pomysłowość dzieci i rodziców w przygotowaniu strojów okazała się ogromna. Na sali pojawiły się postacie z bajek, kreskówek i legend: piękne królewny, dzielni rycerze, piraci, wróżki, smoki, wojownicy i wiele innych ulubionych postaci z filmów. Nad całością czuwali wychowawcy klas, którzy zadbali o dobry nastrój wszystkich uczestników, a także zapewnili swoim podopiecznym wiele atrakcji w postaci konkursów.
Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci mogły udać się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko.
Na następny bal zapraszamy za rok!

Dorota Rozbicka

 
« Wstecz


Dyskusja: "Karnawałowy bal przebierańców"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze