Plastyczne warsztaty Bożonarodzeniowe

10.12.2018, 10:53, Barbara Szulich, Piotr Kacprzycki

 

To już tradycja. 3 grudnia po raz czwarty w naszej szkole odbyły się plastyczne warsztaty bożonarodzeniowe pod kierunkiem p. Kseni Góźdź, p. Lucyny Gabryszak i p. B. Szulich. Wzięli w nich udział uczniowie wraz z rodzicami.


Program warsztatów obejmował tworzenie anioła ze sznurka jutowego oraz bombki imitującej stare srebro. Ponadto każdy uczestnik mógł wykonać ozdoby świąteczne według własnego pomysłu. Chętni uczestnicy warsztatów mogli przekazać swoje wyroby na kiermasz świąteczny, który odbył się w naszej szkole 4 i 5 grudnia. Dochód ze sprzedaży ozdób świątecznych został przekazany na dofinansowanie „Szlachetnej Paczki”. Dzięki Państwa zaangażowaniu możliwa jest realizacja naszych celów i zamierzeń.

Ksenia Góźdź

 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Plastyczne warsztaty Bożonarodzeniowe"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze