PODZIĘKOWANIA

09.04.2020, 10:16, Barbara Szulich, Piotr Kacprzycki

 

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele.
Chciałabym Wam serdecznie podziękować za Waszą wspaniałą postawę w tym trudnym dla wszystkich czasie. Wiem, że musieliście stawić czoło nowym wyzwaniom, jakie przyniosła organizacja zdalnego nauczania. Dzisiaj z ogromną satysfakcją i dumą mogę stwierdzić, że wszyscy zdaliście najtrudniejszy egzamin - samodyscypliny, samokontroli i współodpowiedzialności za edukację. Wszyscy jesteście wspaniali. DZIĘKUJĘ.
Kochani Uczniowie.


Dziękuję, że z taką odpowiedzialnością podeszliście do nowej sytuacji. Doceniam Wasze zaangażowanie i zapał do nauki. Wierzę, że w przyszłości będziecie wspaniałymi dorosłymi, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem.

Szanowni Rodzice.
Dziękuję za zaangażowanie i współpracę z nauczycielami przy organizacji zdalnego nauczania. Dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość, które niejednokrotnie były potrzebne przy codziennej pracy z dzieckiem.

Drodzy Nauczyciele.
Dziękuję za podjęty trud i zaangażowanie w organizację zajęć on-line. Dziękuję za pełną poświęcenia pracę, aby uczniowie mogli nadal pogłębiać swoją wiedzę, zdobywać nowe wiadomości i umiejętności.

Elżbieta Pskowska
dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Biedaszkach
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "PODZIĘKOWANIA"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze