Strajk nauczycieli

05.04.2019, 17:14, Dorota Rozbicka, Piotr Kacprzycki

 Szanowni Rodzice,
toczy się spór zbiorowy pomiędzy pracownikami oświaty reprezentowanymi przez oświatowe związki Zawodowe i pracodawcami.


Od 8 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Biedaszkach trwać będzie strajk wszystkich nauczycieli. Uprzejmie proszę o zorganizowanie dla swoich dzieci opieki na czas od 8 kwietnia 2019 r. do odwołania. Przypuszczać należy, że sytuacja będzie bardzo dynamiczna, stąd informacje o regularnym podjęciu funkcjonowania szkoły będą Państwu przekazywane przez stronę internetową i ogłoszenia zamieszczane na drzwiach wejściowych do placówki.

W razie pytań ze strony Państwa bardzo proszę o kontakt. W okresie strajku nauczycieli normalnie działa sekretariat – nr tel. (89)751-12-76. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dla dzieci, które na czas strajku nauczycieli, nie znajdą opieki rodzinnej istnieje możliwość pobytu w szkole. Prowadzone będą tylko czynności opiekuńczo-wychowawcze.

Jednocześnie przypominam, że dni 15 – 17 kwietnia 2019 r. są dniami dodatkowo wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych, zatwierdzonymi we wrześniu 2018 r. Natomiast w dniach 18 – 23 kwietnia 2019 r. jest wiosenna przerwa świąteczna.

Proszę o śledzenie informacji na naszej stronie internetowej i na drzwiach szkoły.

Jolanta Czarnecka
dyrektor Szkoły Podstawowej w Biedaszkach
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Strajk nauczycieli"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze