Warsztaty bożonarodzeniowe

07.12.2017, 10:19, Dorota Rozbicka, Piotr Kacprzycki

 

To już tradycja. W grudniu po raz trzeci w naszej szkole odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe pod kierunkiem p. B.Szulich, p. Kseni Góźdź i p. Lucyny Gabryszak. Wzięli w nich udział uczniowie wraz z rodzicami. Każdy z uczestników otrzymał komplet materiałów niezbędnych do wykonania ozdób świątecznych.


Program warsztatów obejmował tworzenie anioła z siatki budowlanej i kuli styropianowej, wykonanie stroika przy użyciu wianuszka wiklinowego i wielu innych ozdób, które powstały dzięki kreatywności zebranych. Każdy uczestnik spotkania wrócił do domu z własnoręcznie wykonanym aniołem. Pozostałe ozdoby zostaną sprzedane na kiermaszu szkolnym, a dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na zakup materiałów do wykonania drobnych upominków dla osób samotnych i starszych w naszej okolicy.
Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom warsztatów za udział w spotkaniu. W szczególności wyrazy wdzięczności kieruję do Państwa Justyny i Mariusza Sztejter, Państwa Małgorzaty Koziorzemskiej i Mariusza Dąbrowskiego oraz Pana Jarosława Boczulak za wsparcie rzeczowe naszego przedsięwzięcia. Dzięki Państwa zaangażowaniu możliwa jest realizacja naszych celów i zamierzeń.


Barbara Szulich

 
« Wstecz


Dyskusja: "Warsztaty bożonarodzeniowe "
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze