"Wiara czyni cuda"

05.01.2018, 13:08, Barbara Szulich, Piotr Kacprzycki

 

3 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się spektakl pt. " Wiara w siebie może wszystko'' w wykonaniu aktorów ze Studia Artystycznego AKADA z Suwałk. Goście od pierwszej sceny nawiązali bezpośredni kontakt z licznie zgromadzoną widownią.


 

Dobra atmosfera, umiejętność rozmowy z dziećmi i profesjonalizm aktorów zachęciły uczniów naszej szkoły do wzięcia czynnego udziału w przedstawieniu. Dziękujemy za humorystyczny sposób przekazania nam cennej wiedzy dotyczącej zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, tolerancji oraz przypomnienie równie ważnych zasad segregacji odpadów.

 

Lucyna Gabryszak

 
« Wstecz


Dyskusja: ""Wiara czyni cuda""
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze