Zadania dodatkowe wykonane w naszej szkole

25.02.2019, 11:17, Barbara Szulich, Piotr Kacprzycki

W ramach uczczenia rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, w sobotni poranek 8 września grupa miłośników ruchu na świeżym powietrzu wyruszyła na trasę III Jesiennego Rajdu Rowerowego. Tegoroczny rajd przebiegał pod hasłem „Żyjemy w niepodległej Polsce”. Celem wycieczki było poznanie walorów najbliższej okolicy, popularyzowanie aktywnego spędzania czasu wolnego, integracja grupy oraz propagowanie postaw patriotycznych. Na miejsce zbiórki przy Szkole Podstawowej w Biedaszkach stawili się uczniowie szkoły, rodzice i nauczyciele.

Nauczyciele odpowiedzialni:

B.Szulich, K. Góźdź

  
« Wstecz


Dyskusja: "Zadania dodatkowe wykonane w naszej szkole"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze