ZWYCIĘSTWO W ZMAGANIACH PROJEKTOWYCH

07.03.2018, 09:13, Dorota Rozbicka, Piotr Kacprzycki

6 marca uczniowie klasy siódmej naszej szkoły wzięli udział w sportowych zmaganiach, w ramach projektu edukacyjnego "Integracja poprzez sport".

 


W zawodach udział wzięli wszyscy uczniowie siódmej klasy ze szkół w naszej gminie. W początkowej fazie rywalizacji nic nie zapowiadało szczęśliwego zakończenia. Jednak, w miarę upływu czasu, nasi uczniowie odnaleźli się w zmaganiach. Popisową konkurencją było przeciąganie liny, w którym nasi siódmoklasiści zdeklasowali wszystkich swoich rywali zdobywając komplet punktów!!! Końcowa klasyfikacja pokazała, że zmagania były dość wyrównane - SP Biedaszki zwyciężyła różnicą dwóch punktów!

Klsyfikacja końcowa zawodów:
1. Szkoła Podstawowa w Biedaszkach
2. Szkoła Podstawowa w Kruszewcu
3. Szkoła Podstawowa w Wilkowie
4. Szkoła Podstawowa w Nakomiadach.

Skład reprezentacji SP Biedaszki: Sandra Ciborska, Daria Jakubowicz,Julia Olechnowicz, Marta Musikiewicz, Wiktoria Świerkowska, Katarzyna Sadlak, Weronika Waśkiewicz, Filip Kiewlak, Szymon Ptak, Kacper Ptak, Krzysztof Waśkiewicz, Łukasz Samsel, Krystian Miętkiewicz, Dawid Kosiński, Antek Kuriata, Szymon Piotrowski.

 
« Wstecz


Dyskusja: "ZWYCIĘSTWO W ZMAGANIACH PROJEKTOWYCH"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze